Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 07:38    [Cytuj]

Stawiarski kręci Wami,tak jak chamami na bazarze kręcą grajacy w trzy karty:-):-):-)
Co niby Stawiarski,,świetnie” wypunktował?
Jakie konkrety podał?
Dlaczego w maju/czerwcu jak zaczeło się mówić o konieczności stadionu nie zaproponował tego,tylko dopiero tera?dlaczego rok temu nie powiedział-,,Panowie kibice Sandecji są wszedzie,mam działke ,mam w budżecie pare wolnych groszy zróbmy to razem”.
Teraz się obudził,jak już ,,lawina’’ 😀naprawde ruszyła.?
Piedoli trzy po tzy,zero konkretów,argumenty żadne a wy się tym jaracie tak jak głupek się jara bateryjką.
Niech się nie wpierdala do Nowego Sącza,tylko nich się zajmie budową rynku w mieści Chełmiec.
P.s.Miasto dało plame bo stadion powinni budować,jak awansowaliśmy do pierwszj ligi.Ale lepiej późno niż wcale
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 07:54    [Cytuj]

Stawiarski pisze bzdury. Sandecja nie od wczoraj jest w ekstraklasie, mógł od razu takie coś zaproponować - teraz to tylko punktowanie po Nowaku i granie pod to że on zły jest...kibice z Chełmca to też głos wyborczy.

Pamiętam po awansie wpisy na forum "miejmy nadzieję że stadion zostanie przy K47". Wtedy nikt nie pomyślał że w tej lokalizacji nie wybudujemy cudu. Nowaka też wiele osób broni, nikt nie widzi że przez opieszałość miastowych jesteśmy w plecy całą wiosenną kolejkę o ilość meczy * 75 000 zł (też nie wiemy czy to kwota brutto czy netto). Jak długo Nowak będzie rządził tak długo będą cyrki - on akcji nigdy nie sprzeda.

Już wolałbym takiego Stawiarskiego zamiast Nowaka. W Chełmcu cały czas coś powstaje, coś się generalnie dzieje a u Nas afera za aferą

Niektórzy też nie widzą pewnej rzeczy, mianowicie w innych miastach ludziom brakowało ekstraklasy, my dopiero wchodzimy do elity po ponad 100 latach tułaczki po lokalnych wioskach. Trzeba ludzi zarazić Sandecją, zwłaszcza młode pokolenie. To nie potrwa sezon czy dwa w ekstraklasie.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:33    [Cytuj]

Odnośnie terminów podawanych po awansie to ja bym Prezydenta bronił . Wszystko wyglądało dobrze do momentu kupna tej 4-ro arowej działki . program funkcjonalny prawie gotowy i pewnie teraz byłby przetarg rozstrzygany . Ta działka albo brak jej zakupu spowodował przesunięcie stadionu w stronę rzeki (pewnie trybuna będzie na wałach) a więc dodatkowe uzgodnienia z zarządami i spółkami wodnymi niestety to trwa i opóźnia .
Myślę że to niedotrzymanie obietnicy stąd się wzięło , a Dyzma naszej lokalnej polityki wymyśla jakieś działki i gra na zniecierpliwieniu (jak najbardziej słusznym) i uczuciach kibiców .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:03    [Cytuj]

wito gdzie był Pan lawina od inwestycji ? Miał 8 lat żeby przygotować teren pod ewentualną budowę. Widać nikomu nie zależało i nikt nie planował a piłkarze i trener zrobili całemu towarzystwu wzajemnej adoracji psikusa i awansowali do ekstraklasy
_________________

[Profil] [PM]
 
 
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:15    [Cytuj]

A może ktoś w ratuszu powiedziałby Stawiarskiemu '' sprawdzam '' i zaprosiłby Chełmiec do rozmowy , można by wiele w krótkim czasie wyjaśnić i poinformować o faktach zainteresowanych czyli nas .
Pytam czy to takie trudne , przecież stadion jest dla całego regionu nie tylko dla mieszkańców N.S.
Sandecja należy do każdego jej kibica , bez względu na to gdzie mieszka . I tutaj jest potrzebna współpraca wszystkich ludzi dobrej woli dla dobra Sandecji i dla dobra naszego .
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:17    [Cytuj]

bzyku masz całkowitą racje , gdyby nawet po części remontowali przez tyle lat to nie było by takiej sytuacji
i Sandecja grała by na naszym stadionie . Mi chodziło o stan obecny , jaki mamy teraz .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:58    [Cytuj]

szydar napisał/a:
A może ktoś w ratuszu powiedziałby Stawiarskiemu '' sprawdzam '' i zaprosiłby Chełmiec do rozmowy , można by wiele w krótkim czasie wyjaśnić i poinformować o faktach zainteresowanych czyli nas .
Pytam czy to takie trudne , przecież stadion jest dla całego regionu nie tylko dla mieszkańców N.S.
Sandecja należy do każdego jej kibica , bez względu na to gdzie mieszka . I tutaj jest potrzebna współpraca wszystkich ludzi dobrej woli dla dobra Sandecji i dla dobra naszego .


Właśnie o to chodzi. Siąść i pogadać a nie przedstawiać swoje racje za pomocą mediow czy Internetu. Aktualnie mamy rozdźwięk juz na etapie tego czy pismo wpłynęło czy nie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:07    [Cytuj]

Nic z tego nie będzie kto się odważy jak publiczne pieniądze zostały wydane na skompletowanie dokumentacji . Stawiarski dobrze o tym wie .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:17    [Cytuj]

misiokoda napisał/a:
Aktualnie mamy rozdźwięk juz na etapie tego czy pismo wpłynęło czy nie...

Wielokrotnie składałem pisma w Ratuszu na dzienniku podawczym i zawsze ze sobą miałem kopię, na której miłe Panie przybijały mi pieczątkę z datą wpływu do Urzędu, więc nie chce mi się wierzyć, ze urzędnicy w Chełmcu tak nie robią. To jest najprostszy sposób, żeby udowodnić, kto tutaj mija się z prawdą :).
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 13:07    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
misiokoda napisał/a:
Aktualnie mamy rozdźwięk juz na etapie tego czy pismo wpłynęło czy nie...

Wielokrotnie składałem pisma w Ratuszu na dzienniku podawczym i zawsze ze sobą miałem kopię, na której miłe Panie przybijały mi pieczątkę z datą wpływu do Urzędu, więc nie chce mi się wierzyć, ze urzędnicy w Chełmcu tak nie robią. To jest najprostszy sposób, żeby udowodnić, kto tutaj mija się z prawdą :).


Chyba, że wysłali pocztą bez potwierdzenia odbioru :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 16:55    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
http://chelmiec.pl/wiadomosc/stadion-sandecji-czyli-nikt-nic-nie-wie


Nie ustosunkowali sie do argumentu o Zajezdzie. Niedopuszczalna ignorancja !
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 17:04    [Cytuj]

Niedaleko są domy weselne ;)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:31    [Cytuj]

klipol napisał/a:
Niedaleko są domy weselne ;)

Ale to nie ten klimat!
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:37    [Cytuj]

A Karmazynowy Msciciel (tfu Mroczny Kosiarz) tez jest ?
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 19:16    [Cytuj]

ERNESTO napisał/a:
A Karmazynowy Msciciel (tfu Mroczny Kosiarz) tez jest ?

Dobrze kombinujesz ale zapewne chodzi Ci o Ponurego Żniwiarza!?!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 26