Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 12:57    [Cytuj]

"Szczere" gratulacje za decyzje. Zastanówcie się jeszcze, czy nie zmienić zdania, tylko "krowa" go nie zmienia. Mecz na pewno o wszystko tak jak zresztą z Cieczą- mamy nie być z drużyną, gdzie na prawdę możemy pomóc dopingiem?
Bojkotujmy "Ratusz"- wszelkimi dostępnymi sposobami, nie drużynę. Każda wygrana Sandecji- to jest kuku dla misiów pana R., zdajecie sobie z tego sprawę?
[Profil] [PM]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 13:14    [Cytuj]

Klubem dalej włada stara ekipa utworzyli SA tylko dlatego że takie są wymogi .Wybrali na prezesa osobę zupełnie nie związaną z Sandecją typowego zarządce figuranta z dobrym wynagrodzeniem i myśleli że dalej można krecic lody jak w pierwszej lidze tyle że ekstraklasa ma zupełnie inne zasady działania i przepływu kasy i panowie ustalili że lepiej będzie po staremu i wszystkie działania prowadzą w tę stronę to takie moje subiektywne zdanie w tym temacie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 13:23    [Cytuj]

Jeżeli zrobią wycenę i wyjdzie, że za kwotę 50 mln nie da się zrobić stadionu na 8,2 tys to trzeba ich naciskać żeby przetarg został rozpsany na trzy trybuny lub na dwie z czterema narożnikami. Wtedy pojemność wyniosłaby między 5,8 tys a 6,6 tys... ehh
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 14:15    [Cytuj]

Oświadczenie Prezesa MKS Sandecja S.A.
2018.03.08
Oświadczenie Prezesa Zarządu MKS Sandecja S.A. - Pana Grzegorza Haslika - dotyczące publikacji na FanPage'u Kibice Sandecji.

Przykro mi, że moja wypowiedź na temat stadionu została opacznie zrozumiana. Klub, w tym także ja, chciałby, aby stadion przy ulicy Kilińskiego 47 odpowiadał oczekiwaniom Kibiców. Na dzień dzisiejszy miasto Nowy Sącz ogłosiło przetarg na projekt stadionu i czeka na oferty. W wypowiedzi, której udzieliłem w Regionalnej Telewizji Kablowej, chodziło mi o to, że oferenci przedstawią oferty zróżnicowane pod względem cenowym. Miasto Nowy Sącz na tę inwestycję ma zagwarantowaną kwotę w wysokości 50 mln zł. Na ten moment nie można jednoznacznie stwierdzić, na jaką pojemność stadionu - liczbę krzesełek – to pozwoli. Dla Klubu Sandecja i myślę że także dla Kibiców, ważne jest, aby ten stadion powstał jak najszybciej. Jeżeli kwota, która figuruje w budżecie miasta wystarczy, aby wybudować obiekt o pojemności ok. 8 200 miejsc, taka sytuacja będzie miała miejsce.


Jeśli chodzi o zapowiedź, jakiej udzieliło Stowarzyszenie Kibiców Sandecji, w kwestii zbojkotowania meczu z Piastem Gliwice, to mam nadzieję, iż do tego nie dojdzie. Mecz ten jest bardzo ważny zarówno dla Zarządu, Sztabu Szkoleniowego, Piłkarzy, jak i pozostałych osób związanych z Sandecją. Wszakże jest to pojedynek, w którym będziemy mierzyć się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Dlatego wierzę, że KIBICE licznie stawią się w Niecieczy i głośnym dopingiem pomogą Piłkarzom wywalczyć bardzo ważne trzy punkty.


Wielu ludzi twierdzi, iż odpuściliśmy już walkę o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pragnę wszystkich zapewnić, że jest to NIEPRAWDA. Zarząd, Sztab Szkoleniowy, a przede wszystkim Piłkarze do ostatniej minuty sezonu będą walczyć o zrealizowanie celu. Mam nadzieję, że Kibice nam w tym pomogą, poprzez swój głośny i gorący doping.
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 14:28    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
Jeżeli zrobią wycenę i wyjdzie, że za kwotę 50 mln nie da się zrobić stadionu na 8,2 tys


Co znaczy ” nie da sie zrobic” ? Przeciez lysa pala powiedziala wyraznie - po odrzuceniu oferty za 59 mln - ze za 50 da sie wybudowac na 8200. Nie pamietacie ? :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 17:00    [Cytuj]

Brawo pan prezes sprzedał to co zamierzają wygadał się jak dziecko F I G U R A N T
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 18:01    [Cytuj]

Ja jestem ciekawy co zrobią jak kilka firmie zgłosi i powie że za 50 baniek to oni mogą zbudować jedną trybunę ,i może garaż prezesowi .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 18:41    [Cytuj]

Niech się wynosi ten prezez razem z aleksandrem z klubu .

ciekaw jestem czy był na meczu z górnikiem w ns jak na stadionie było ponad 7000 tys kibicow

niech się wynosi stad
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
MisiekNS

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 18:48    [Cytuj]

Unieważnią przetarg. Pewnie na to liczą. Skoro do poprzedniego przetargu zgłosiła się tylko jedna firma gotowa wybudować całość za 59mln to nie wiem dlaczego teraz ratusz liczy, że firm będzie więcej i wybudują 8200 za 50mln. Całe zamieszanie wokół budowy stadionu nie pozostaje niewidoczne dla firm chcących startować do przetargu. Zapewne będą one doliczać do ceny potencjalne koszty związane ze zmianami decyzji miasta odnośnie pojemności stadionu, współpracy na etapie budowy itp.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 18:54    [Cytuj]

proponuje kolejna demonstracje i to już z udzialem władz miasta i klubu.
niech wypowiedzą do wszystkich kibicow a nie tylko delegacji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 12:23    [Cytuj]

witam
trzeba zorganizować kolejna demonstracje i to tak najlepiej przed swietami jak wszyscy zjada się do domow.bo terez to dużo ludzi jest poza saczem znaczy studenci w krk ale zjada się na swieta wiec to jest najlepszy czas zorganizować kolejna demonstracje.
bo tak naprawdę nadal nic nie wiemy co z tego ze podal prezydent miesiąc w którym się rozpocznie budowa stadionu niech poda konkretna date.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 12:32    [Cytuj]

Kolego masz pole do popisu organizuj nie zwlekaj święta juz za 3 tygodnie...
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 08:09    [Cytuj]

http://stadiony.net/aktua...udowa_nie_ruszy
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 09:48    [Cytuj]

Samo zycie. Do zobaczenia na meczu. Pogada piekna, czas na wycieczke.
[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 09:57    [Cytuj]

"Boli ich więc, że prezes przyznaje oczywistą prawdę na temat kosztów zarządzania stadionem, a jednocześnie ci sami kibice nie protestują przeciwko przetargowi na stadion o pojemności, która może wynosić 6 tysięcy..."

Profesjonaliści ze stadiony.net powiedzieli dokładnie to samo co ja kilkanaście dni temu. Ale przetarg oczywiście będzie na 8,2 tys, to zapewne przypadek z tymi 6 tys. :)
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25