Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 11:16    [Cytuj]

Jak uwalą przetarg a wszystko na to wskazuje należy domagać się wypełnienia obietnic i nacisk na nich by kolejny przetarg rozpisać na budowę stadionu na 8200 tak jak było to obiecane. WOJNA!!!!
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 11:18    [Cytuj]

Teraz juz nikt nie może mieć wątpliwości, ze ludzie którzy rządzą tym miastem, niewazne czy z pisu czy z kn czy z po nigdy nie chcieli i nie chcą inwestować w stadion. Tak jest im wygodniej, inwestora w klubie nie ma i jak widać nie ma widoków by był w przyszłości. Prościej im pozwolić na degradację klubu do niższych lig, obciąć miejską dotację do jakichś śmiesznych pieniędzy i dalej kręcić swoje lody. Kibice się poburzą, poprotestują, a życie będzie toczyć sie dalej. Prosta kalkulacja polityczna i logika władzy.

Teraz juz jestem tylko ciekaw handzlowych radnych, którzy stawiali na szali swój honor w kwestii budowy stadionu. Zastanawia mnie też co zrobi Aleksander - po co sie starać i trudzic jak wyrok został juz wydany. Najbardziej wymowne byłoby gdyby pierdolnął tym wszystkim.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 11:40    [Cytuj]

Handzel kurwo zapomniałeś jaki stadion obiecales.? Takie coś powinno wisieć w najbardziej widocznych miejscach w mieście dawno dawno temu. Mamy pieszczenie się z tym fletem . Tak się kończy głosowanie na platworme.
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 12:15    [Cytuj]

https://www.rdn.pl/news/l...sNWo6huMyys2O08
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 12:23    [Cytuj]

najdi napisał/a:
https://www.rdn.pl/news/ludomir-handzel-najprawdopodobniej-oglosimy-nowy-przetarg-na-budowe-nowego-stadionu-sandecji?fbclid=IwAR1LQEgacPDtOznbH0jROudhJuqYdulKu-HO5HF7yZ93sNWo6huMyys2O08

Żenada ... jakby mieli dobre intencje, to zrobiliby wszystko, żeby zorganizować brakującą kwotę do 60 mln. Nikomu już nie wierzę.
Jeszcze uzasadnienie odwołania: https://twojsacz.pl/kio-uniewaznila-wybor-grupy-blackbird-jako-wykonawcy-budowy-miejskiego-stadionu/?fbclid=IwAR1uiSQ0DQnIurj-HCw-Wkr5MnuI31KJD104hOjyRT2cFsH4IwQj7dzRywU
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 12:30    [Cytuj]

najdi napisał/a:
https://www.rdn.pl/news/ludomir-handzel-najprawdopodobniej-oglosimy-nowy-przetarg-na-budowe-nowego-stadionu-sandecji?fbclid=IwAR1LQEgacPDtOznbH0jROudhJuqYdulKu-HO5HF7yZ93sNWo6huMyys2O08


Idealny przykład na to jakby tu pokazać, że coś się robi, ale żeby ostatecznie nic nie zrobić. Możemy rozpisać jeszcze i 100 przetargów i założyć sobie taką kwotę na inwestycję, że z żadnego nic nie będzie. Po co to wszystko? Chyba tylko żeby kolesie w spółkach celowych mogli "pracować" za publiczne pieniądze. Złodzieje w białych kołnierzykach.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 12:35    [Cytuj]

Oficjalnie jest wyrok. Jesteśmy w jeszcze głębszej dupie niż byliśmy;)
Yebac to smutne bez perspektyw miasto z pseudo władzami.
Tak jak myślałem nigdy tego nie wybudują.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 12:41    [Cytuj]

Uzasadnienie jest co najmniej zastanawiające. Wygląda na działanie z premedytacją, aby "uwalić" swoja własną ofertę i w konsekwencji cały przetarg. Nie wierzę że można popełnić taki błąd nieświadomie...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 13:35    [Cytuj]

I gdzie są teraz te wszystkie pionki pędzla ?? Teraz będą cicho czy zgodnością odejdą z jego szeregów i powiedzą mu wprost że dał dupy... Cóż co którzy się nabierają na wymianę kostki na kilku chodnikach w mieście niech dalej biją mu brawo i wierzą że pisiory wszystko blokują... Niestety ale w Sączu nie ma polityka w prawdziwego zdarzeniai nigdy nie będzie... Tak samo jak stadionu...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 13:38    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
Uzasadnienie jest co najmniej zastanawiające. Wygląda na działanie z premedytacją, aby "uwalić" swoja własną ofertę i w konsekwencji cały przetarg. Nie wierzę że można popełnić taki błąd nieświadomie...


Bardzo zastanawiające. Zważywszy na to że ponoć panowie się znają, wszystko jest możliwe.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 13:43    [Cytuj]

Handzel nie podpisze umowy ze Starabagiem, bo to firma z zewnątrz. A tu ewidentnie wychodzi, że cały przetarg był tak ustawiony by właściwi kolesie miłościwie nam panującego mieli zarobić. Ciekawe ile odpowiednio umocowani mieli zarobić na boku...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 14:00    [Cytuj]

Ciekawe czy "nasi" radni - którzy się utożsamiają z kibicami - Prokopowicz, Dumana, Ziaja coś zrobią ?

Nie liczę na to że wezmą Pendzla za kark i każą mu podpisać umowę - bo na to nie ma szans, ale ciekawi mnie czy będą mieć wystarczająco odwagi by np. zrobić konferencję i powiedzieć oficjalnie o tym że nie podoba im się to stanowisko prezydenta albo napisać oficjalne oświadczenie że takiego stanowiska nie popierają i że żądają by prezydent dołożył brakujące środki. To pokaże że jednak im zależy, a nie tylko licza na kibiców przy wyborach.
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 14:10    [Cytuj]

nunek87 napisał/a:
Ciekawe czy "nasi" radni - którzy się utożsamiają z kibicami - Prokopowicz, Dumana, Ziaja coś zrobią ?

Nie liczę na to że wezmą Pendzla za kark i każą mu podpisać umowę - bo na to nie ma szans, ale ciekawi mnie czy będą mieć wystarczająco odwagi by np. zrobić konferencję i powiedzieć oficjalnie o tym że nie podoba im się to stanowisko prezydenta albo napisać oficjalne oświadczenie że takiego stanowiska nie popierają i że żądają by prezydent dołożył brakujące środki. To pokaże że jednak im zależy, a nie tylko licza na kibiców przy wyborach.


Chyba żartujesz, bez problemu to zrobią, ja myśle że nawet Handzel im powie co mają mówić.
Odwage by mieli gdyby powiedzieli:

-handzel oszukał swoich wyborców. I przedstawili punkt po punkcie co obiecał, o co z tego zostało. I wyszli z parti prezydenta.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 14:49    [Cytuj]

@Kilinskiego 47"]Handzel nie podpisze umowy ze Starabagiem, bo to firma z zewnątrz. A tu ewidentnie wychodzi, że cały przetarg był tak ustawiony by właściwi kolesie miłościwie nam panującego mieli zarobić. Ciekawe ile odpowiednio umocowani mieli zarobić na boku....
To rozumowanie jest bardzo logiczne. Pytanie, czemu lokalni tak infantylnie się wyłożyli? Może w kolejnym rozdaniu pojawi się już właściwy koleś, który żadnych błędów nie popełni, i weźmie to.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:22    [Cytuj]

A moja teoria spiskowa to taka że błędy "lokalnych firm" były zaplanowane i ewidentne żeby tylko nie wygrać i żeby się mówiło chcieliśmy ale odwołania KIO... Za drogo ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25