Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sob Cze 19, 2021 15:08    [Cytuj]

Pokażą dziś podczas konferencji prasowej wizualizacje stadionu?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Sob Cze 19, 2021 18:48    [Cytuj]

Nie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Cze 19, 2021 20:54    [Cytuj]

Wizualizacja ma pojawic się za 45 dni.
Narazie wyburzanie
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Cze 19, 2021 21:40    [Cytuj]

Czyli będzie to zupełnie inny projekt stadionu niż ten który do tej pory był wszędzie pokazywany ? czy może będzie to jakaś mniejsza lub większa modyfikacja istniejącej wizualizacji ?
ps.
Pytanie do władz Sandecji (Pana Miłosza) czy jest możliwość wykorzystania kamer z monitoringu do zrobienia "kamerki internetowej", żeby móc na bieżąco obserwować w internecie (choćby na stronie Sandecji) postępu prac na stadionie ? Obraz mógłby być dostępny w godzinach pracy sekretariatu klubu. Myślę, że to ciekawy pomysł, a chyba nie wiązałoby się to z jakimiś kosztami.

Relacja z dzisiejszego podpisania umowy: https://www.dts24.pl/podp...VFbZuwxV9rVc1qk
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sob Cze 19, 2021 23:33    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Czyli będzie to zupełnie inny projekt stadionu niż ten który do tej pory był wszędzie pokazywany ? czy może będzie to jakaś mniejsza lub większa modyfikacja istniejącej wizualizacji ?
ps.
Pytanie do władz Sandecji (Pana Miłosza) czy jest możliwość wykorzystania kamer z monitoringu do zrobienia "kamerki internetowej", żeby móc na bieżąco obserwować w internecie (choćby na stronie Sandecji) postępu prac na stadionie ? Obraz mógłby być dostępny w godzinach pracy sekretariatu klubu. Myślę, że to ciekawy pomysł, a chyba nie wiązałoby się to z jakimiś kosztami.

Relacja z dzisiejszego podpisania umowy: https://www.dts24.pl/podp...VFbZuwxV9rVc1qk


Z tego co się orientuje to może być problem z RODO.
Do kamer monitoringu maja dostęp tylko specjalnie do tego uprawnione osoby. Kamerowanie i nagrywanie pracowników i udostępnianie ich w sieci wiąże się z pozwoleniem w/w osób.
Za dużo problemów by z tym było - ale mogę się mylić
Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 00:30    [Cytuj]

Gustlik95 napisał/a:
SilverCommander napisał/a:
Czyli będzie to zupełnie inny projekt stadionu niż ten który do tej pory był wszędzie pokazywany ? czy może będzie to jakaś mniejsza lub większa modyfikacja istniejącej wizualizacji ?
ps.
Pytanie do władz Sandecji (Pana Miłosza) czy jest możliwość wykorzystania kamer z monitoringu do zrobienia "kamerki internetowej", żeby móc na bieżąco obserwować w internecie (choćby na stronie Sandecji) postępu prac na stadionie ? Obraz mógłby być dostępny w godzinach pracy sekretariatu klubu. Myślę, że to ciekawy pomysł, a chyba nie wiązałoby się to z jakimiś kosztami.

Relacja z dzisiejszego podpisania umowy: https://www.dts24.pl/podp...VFbZuwxV9rVc1qk



Z tego co się orientuje to może być problem z RODO.
Do kamer monitoringu maja dostęp tylko specjalnie do tego uprawnione osoby. Kamerowanie i nagrywanie pracowników i udostępnianie ich w sieci wiąże się z pozwoleniem w/w osób.
Za dużo problemów by z tym było - ale mogę się mylić
Pozdrawiam

Nie mylisz się. RODO można podpiąć pod wszystko, Ja jestem za transmisją na żywo. :)
Tak przy okazji odpaliłem 4 lata temu stream z rynku ze Starego Sącza. Przed wszystkim rozpoznanie, co można co nie. Jest tak: Nie masz prawa pokazać ani milimetra prywatnego terenu/posesji (chyba że będzie na to zgoda właściciela) itd. Na koniec na rogatkach miasta masz obowiązek zainstalować informacje "Miasto monitorowane" z dopiskiem kto zarządza danymi.... Zrobić wszystko wg prawa, gruba sprawa. Wszystko olałem.... PS Live działa 4 lata, na ten moment nikt nie wnosi zastrzeżeń
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 08:11    [Cytuj]

2 projekty jeden na dwie trybuny i drugi całkowity stadionu mają być gotowe na przełomie lipca sierpnia. Do 28 września ma być gotowa murawa stadionu. https://www.rdn.pl/news/u...a-starego-wideo
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 10:56    [Cytuj]

Wczoraj podpisana umowa.
Mają dwa lata na zamknięcie tematu.
Wykonawca dostanie 50 baniek.
Kasa nie jest wypłacana z góry, tylko w transzach wypłacanych co kwartał, po wykonaniu konkretnego etapu.
Zabezpieczenie jest, ja nie znam kwoty, ale Kuba pisał o zabezpieczeniu na 20 mln zatem uznaje ze takie właśnie ono jest, i nie jest zabezpieczeniem które Kos dał Handzlowi na kartce papieru tylko ubezpieczycielem jest bank. Bez tego zabezpieczenia umowa nie mogłaby być podpisana.
Jeśli Coś złego się wydarzy ( oby nie) wykonawca nie dostaje kasy. A miasto dostaje zwrot kasy. Zatem opcja że zostajemy z dziurą w ziemi bez pieniedzy jest w zazadzie niemożliwa.
Budowa jest na zasadzie ,,zaprojektuj i wybuduj” w tym wypadku bedzie to poegało nie na całkowicie nowym, pisanym od zera projekcie ale na zmianach w tym który mamy.
Za kilkadziesiąt dni otrzymamy konkretną wizualizacje robioną na podstawie projektu, zatem wówczas będziemy mogli się kłocić o to czy stadion będzie ładny czy brzydki. Wykonawca zrobi projekt na osiem tysięcy, tak że nie będzie ,,sztukowania” trybun za bramkami.
Obecnie mam zezwolenie na prace rozbiórkowe więc te ruszą od kopa.
Jak już pisałem wyżej, sam projekt będzie bazował na tym gotowcu na który czekalismy prawie dwa lata. Na realizacje ,,tamtego” projektu są wszystkie zezwolenia, w tym zgoda na budowę i pozytywna decyzja środowiskowa, od ilości zmian jakie zrobią będzie zależało czy wykonawca poleci na ,,starych” zezwoleniach czy bedzie musiał starać się o nowe. O wszystkie zgody musi się starać wykonawca.

Wszystko teraz w rękach KOSa… ani od nas ani od miasta już nic w zasadzie nie zależy. Osobiście bardzo się ciesze ze w końcu ruszyło, i liczę na to ze za dwa lata oddadzą gotowy obiekt.
Cały czas trzeba im przypominać o obiecanej pojemności. I domagać się ich realizacji.

P.S. W przterargu jest zapis że dopuszcza się
MECZE POZA NOWYM SĄCZEM BĘDZIEMY ROZGRYWAĆ PRZEZ SZEŚĆ MIESIĘCY.

Tak, że będziemy grać u nas przy ograniczonej publiczności lub bez publiczności
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Nie Cze 20, 2021 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 11:09    [Cytuj]

Ile będziemy grali w Tychach? Dwa lata?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 11:19    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
Ile będziemy grali w Tychach? Dwa lata?


W Tychach chyba do 28 września
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 11:22    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
Ile będziemy grali w Tychach? Dwa lata?


W przterargu jest zapis że dopuszcza się
MECZE POZA NOWYM SĄCZEM BĘDZIEMY ROZGRYWAĆ PRZEZ SZEŚĆ MIESIĘCY.

Tak, że będziemy grać u nas przy ograniczonej publiczności lub bez publiczności
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 11:39    [Cytuj]

Właśnie zastanawiałem się czy wyburzona zostanie na razie tylko trybuna od kamienicy wraz z łukiem i po wybudowaniu trybuny będą się brali za trybunę od Kilińskiego czy jadą za kolejnością z rozbiurkami i ewentualne mecze po skończeniu podgrzewanej płyty będą rozgrywane bez publiczności?
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 14:17    [Cytuj]

Jeżeli KOS zrobi wizualizacje odrazu na cztery trybuny to trzeba przypilnować by cała bryła stadionu była zamknięta. Przynajmniej trzy z czterech narożników trybun były zabudowane, bo narożnik południowo zachodni raczej nie uda się wypełnić trybuną bo tam jest na to za mało miejsca, ale pozostałe jak najbardziej. Ktoś będzie tego pilnował albo KOS będzie to z kimś konsultował?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 16:26    [Cytuj]

Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z budynkiem klubowym. Czy będzie w najbliższym czasie "zrównany z ziemią" czy będą chcieli, żeby jak najdłużej dało się z niego jeszcze korzystać. Po jego wyburzeniu gdzie przeniosą się pracownicy administracji itd. ?, gdzie będą trenować piłkarze, gdzie będą korzystać z zaplecza szatni itd. ?
[Profil] [PM]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Nie Cze 20, 2021 16:48    [Cytuj]

Do prowadzenia budowy stadionu została powołana przez miasto spółka NIK , więc co Prezydent podpisywał ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 26