Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
kuba

Dołączył: 30 Paź 2012
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 13:38    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Były procedowane zmiany projektowe dlatego nie mógł prowadzić dalszych prac na głównej trybunie. Przypomnę że na stadionie mamy kontrole ze wszystkich możliwych instytucji i wszystko musi być na tip top w papierach. Teraz już go nic nie blokuje, zresztą przyspieszenie prac widać gołym okiem. Co do przetargów, to obowiązuje nas ustawa o zamówieniach publicznych. Dać wygrać to możesz dziecku w grze, w nie w przetargu z pieniędzy publicznych. Zresztą na Zawadę odbyły się dwa przetargi. Za zwłokę będą naliczane kary i wykonawca dobrze o tym wie. Z parkingiem przed meczem też miał nie zdążyć, ale się wyrobił. Co za swojego życia zbudowałeś? Jaką inwestycję przeprowadziłeś? To jest temat za 75 baniek budowany na kilkadziesiąt lat i nie ma miejsca na fuszerkę.



Panie radny niech Pan przestanie bajki opowiadać bo to nie forum kanału Disney Junior tylko forum Sandecji. Ile już tych zapowiedzi wejścia na trybuny było??? Wszystko się przeciąga z przyczyn niezależnych od miasta i wykonawcy-trochę powagi!
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 14:38    [Cytuj]

Tomson napisał/a:
www.megachem.pl napisał/a:
Były procedowane zmiany projektowe dlatego nie mógł prowadzić dalszych prac na głównej trybunie. Przypomnę że na stadionie mamy kontrole ze wszystkich możliwych instytucji i wszystko musi być na tip top w papierach. Teraz już go nic nie blokuje, zresztą przyspieszenie prac widać gołym okiem. Co do przetargów, to obowiązuje nas ustawa o zamówieniach publicznych. Dać wygrać to możesz dziecku w grze, w nie w przetargu z pieniędzy publicznych. Zresztą na Zawadę odbyły się dwa przetargi. Za zwłokę będą naliczane kary i wykonawca dobrze o tym wie. Z parkingiem przed meczem też miał nie zdążyć, ale się wyrobił. Co za swojego życia zbudowałeś? Jaką inwestycję przeprowadziłeś? To jest temat za 75 baniek budowany na kilkadziesiąt lat i nie ma miejsca na fuszerkę.


to że kos wygrywa przetargi to zasługa dobrych prywatnych kontaktów, zaprzeczy pan?


Startowałeś w ogóle kiedyś w jakimś przetargu? Nikt Ci nie bronił startować do przetargu i dać lepszą cenę.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 18:03    [Cytuj]

Na forum wypowiadam się od czasu do czasu, bo mam dość udowadniania niektórym, że nie jestem wielbłądem. Przynajmniej raz w tygodniu jestem w kontakcie ze spółką i na bieżąco z zarządem miasta i monitoruję sytuację. Wykonawca zapewnia o dochowaniu terminu. Ja jestem zadowolony z ostatniego przyspieszenia prac. Widać postępy. Do lutego mamy 4 miesiące.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 19:25    [Cytuj]

Życzę Panie radny z całego serca aby to co Pan mówi się spełniło tylko za chwilę zima i jak nie daj Boże będzie mocna to kos nic nie zrobi a można było w lecie i jesienią od taka niedogodność..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 21:59    [Cytuj]

Nie bardzo rozumiem, czemu co poniektórzy się tutaj denerwują...

Stadion pięknie rośnie, otoczenie też ładnie się zmienia. Czy będą opóźnienia? Zobaczymy. To duża inwestycja, więc jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć. Najważniejsze, żeby w końcu powstał stadion z prawdziwego zdarzenia.

Latami czekalem na lawinę i wbicie choćby pierwszej łopaty. Teraz więc, jak już stadion się buduje, mogę jeszcze parę miesięcy poczekać ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 22:20    [Cytuj]

Felek napisał/a:
Nie bardzo rozumiem, czemu co poniektórzy się tutaj denerwują...

Stadion pięknie rośnie, otoczenie też ładnie się zmienia. Czy będą opóźnienia? Zobaczymy. To duża inwestycja, więc jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć. Najważniejsze, żeby w końcu powstał stadion z prawdziwego zdarzenia.

Latami czekalem na lawinę i wbicie choćby pierwszej łopaty. Teraz więc, jak już stadion się buduje, mogę jeszcze parę miesięcy poczekać ;)


Myślę, że ludzi bardziej wkur*** takie ciągłe rzucanie terminami bez pokrycia. Prawda jest taka że otoczenie prezydenta i sam Kos wymyślają terminy z du**, a przecież nikt ich o to nie prosi. Stadion ma być oddany w czerwcu 2023 i gdyby Oni nie wymyślali tych śmiesznych terminów i tego pieprzenia ze od następnego miesiąca to już będzie tempo maksymalne to nikt by się nie przypier****.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Paź 10, 2022 22:26    [Cytuj]

Gustlik95 napisał/a:
Felek napisał/a:
Nie bardzo rozumiem, czemu co poniektórzy się tutaj denerwują...

Stadion pięknie rośnie, otoczenie też ładnie się zmienia. Czy będą opóźnienia? Zobaczymy. To duża inwestycja, więc jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć. Najważniejsze, żeby w końcu powstał stadion z prawdziwego zdarzenia.

Latami czekalem na lawinę i wbicie choćby pierwszej łopaty. Teraz więc, jak już stadion się buduje, mogę jeszcze parę miesięcy poczekać ;)


Myślę, że ludzi bardziej wkur*** takie ciągłe rzucanie terminami bez pokrycia. Prawda jest taka że otoczenie prezydenta i sam Kos wymyślają terminy z du**, a przecież nikt ich o to nie prosi. Stadion ma być oddany w czerwcu 2023 i gdyby Oni nie wymyślali tych śmiesznych terminów i tego pieprzenia ze od następnego miesiąca to już będzie tempo maksymalne to nikt by się nie przypier****.


Gdybyś śledził dokładnie temat, (nie tylko tutaj na forum) to byś wiedział ile kłód pod nogi rzucało pewne małżeństwo i zrozumiałbyś post pana radnego ;)
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Wto Paź 11, 2022 05:32    [Cytuj]

Cytat:
Gdybyś śledził dokładnie temat, (nie tylko tutaj na forum) to byś wiedział ile kłód pod nogi rzucało pewne małżeństwo i zrozumiałbyś post pana radnego ;)

Mało tego że rzucało, cały czas prubują bruździć. Tak będzie pewnie do końca budowy. Zobaczycie co się będzie działo przy odbiorach.
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Wto Paź 11, 2022 09:50    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
Gustlik95 napisał/a:
Felek napisał/a:
Nie bardzo rozumiem, czemu co poniektórzy się tutaj denerwują...

Stadion pięknie rośnie, otoczenie też ładnie się zmienia. Czy będą opóźnienia? Zobaczymy. To duża inwestycja, więc jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć. Najważniejsze, żeby w końcu powstał stadion z prawdziwego zdarzenia.

Latami czekalem na lawinę i wbicie choćby pierwszej łopaty. Teraz więc, jak już stadion się buduje, mogę jeszcze parę miesięcy poczekać ;)


Myślę, że ludzi bardziej wkur*** takie ciągłe rzucanie terminami bez pokrycia. Prawda jest taka że otoczenie prezydenta i sam Kos wymyślają terminy z du**, a przecież nikt ich o to nie prosi. Stadion ma być oddany w czerwcu 2023 i gdyby Oni nie wymyślali tych śmiesznych terminów i tego pieprzenia ze od następnego miesiąca to już będzie tempo maksymalne to nikt by się nie przypier****.


Gdybyś śledził dokładnie temat, (nie tylko tutaj na forum) to byś wiedział ile kłód pod nogi rzucało pewne małżeństwo i zrozumiałbyś post pana radnego ;)


Ale ja doskonale widzę co się dzieje i rozumiem post Pana radnego. Odnosiłem się do słów „Felka”.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Wto Paź 11, 2022 11:47    [Cytuj]

https://sadeczanin.info/sport-pilka-nozna/postawili-przy-stadionie-sandecji-takiego-widoku-nikt-sie-nie-spodziewal-zdjecia

https://twojsacz.pl/przystanek-stadion-gotowy-wykonawca-deklaruje-ze-prawdziwy-stadion-zbuduje-w-terminie
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Paź 12, 2022 15:58    [Cytuj]

https://rdn.pl/135416/nowy-sacz-czy-podwykonawcy-budowy-stadionu-dostaja-pieniadze-ratusz-wyjasnia/
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Sro Paź 12, 2022 17:14    [Cytuj]

Czy przypadkiem P Bochenek nie mówił o październiku 2022 tych obietnic o których teraz mówi w lutym?
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Paź 13, 2022 15:19    [Cytuj]

Czy takie przystanki w formie trybuny to jest dość częsty widok wokół innych stadionów w Polsce czy jesteśmy pionierem?
[Profil] [PM]
 
 
jedrzej

Dołączył: 10 Sie 2009
Wysłany: Czw Paź 13, 2022 15:31    [Cytuj]

W Warszawie koło Narodowego jest taki przystanek zarówno autobusowy jak i kolejowy. Gdzieś jeszcze gdzie indziej taki widziałem
[Profil] [PM]
 
 
adriano101999

Dołączył: 10 Cze 2012
Wysłany: Czw Paź 20, 2022 13:39    [Cytuj]

https://nowysacz.naszemiasto.pl/nowy-sacz-klatwa-stadionu-sandecji-czy-prace-przy-budowie/ar/c1-9049189
_________________
Sądecki Klub to KKS...!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 26