Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 14:40    [Cytuj]

https://rdn.pl/215812/prezydent-nowego-sacza-o-zamieszaniu-z-budowa-stadionu-donosicielstwo-kwitnie-wideo/?fbclid=IwAR0ux61sWcgCA9Ph0GCe2_qTIw2mKWUv1DQN-cBUil_LxyD28GHS6IZIFgc
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 16:25    [Cytuj]

Pan poseł jak mówił kiedyś bardzo by chciał żeby ten stadion powstał jak najszybciej. Nie ma chuja we wsi że to zawiadomienie mocno przyspieszy budowę kur w a mać!
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 17:01    [Cytuj]

nunek87 napisał/a:
https://rdn.pl/215812/prezydent-nowego-sacza-o-zamieszaniu-z-budowa-stadionu-donosicielstwo-kwitnie-wideo/?fbclid=IwAR0ux61sWcgCA9Ph0GCe2_qTIw2mKWUv1DQN-cBUil_LxyD28GHS6IZIFgc


Nie da się tego typa słuchać. Termin zakończenia budowy co najmniej o 1.5 roku będzie przekroczony, przy okazji Sandecja wyląduje w 3 lidze, a on na sesji bredził, że to nieważne, czy miesiąc, czy 3 miesiące później, grunt że się buduje.
Natomiast zapomniał o tych planach, wedle których Sandecja miała grać u siebie w trakcie budowy, tak jak to miało miejsce w innych miastach. Wystarczyło tylko pomyśleć o etapowaniu procesu budowy.

Przypomnieć też trzeba z jakim opóźnieniem się zabrano za temat stadionu po rozpoczęciu kadencji. Pamiętam jak Bochenek mówił, że kibice może rok wytrzymają, a potem będą protesty. Gdyby nie ta ślamazarność, stadion byłby już gotowy po dużo mniejszych kosztach, niż ostatecznie one wyniosą.

Za wszystkie problemy, które teraz narosły odpowiedzialny jest Handzel a nie donosy Mularczyka. Ta obrona przez atak jest tak infantylna, że przypomina mi anegdotę, która się kończy słowami: "a u was Murzynów biją".
Niech mi ktoś wytłumaczy co ma wspólnego "Sądeczanka", albo reparacje z działaniami Handzla w sprawie inwestycji wykonywanych przez Blackbird :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 17:03    [Cytuj]

No tak, musimy koniecznie zignorować możliwość popełnienia przestępstwa łapówkarstwa, przymknąć oko na jawne granie w chuja od początku budowy, bo niedaj Boże budowa spóźni się o tydzień, bo rok to nic, ale tego tygodnia już nie wytrzymamy xD

Jak tak czytam co tu niektórzy wypisują to niendziwie się, że wielu polityków wyznaje zasadę ze lud należy je*** i nic się nie bać.

Powiedz mi proszę w jaki sposób dochodzenie wstrzymuje budowę stadionu?
A jak wam nie zależy na kasie to zróbcie zbiórkę i zapłaćcie kosowi, żeby wrocil dokończyć stadion, to będzie najszybsze wybudowanie stadionu na chwilę obecną

Co do repariacji i mularczyka to odpowiadam, nie ma on to nic wspólnego z handzlem i sadeckimi sprawami (a szkoda, bo chuja mularczyk robi dla nas).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 17:32    [Cytuj]

Cytat:
Powiedz mi proszę w jaki sposób dochodzenie wstrzymuje budowę stadionu?

Chodzi mio ten fragment:
Jego zdaniem fundamenty pod cześć trybun pojawiły się jeszcze w 2021 roku, czyli przed podpisaniem aneksu do umowy zakładającego budowę stadionu na ponad 8 tysięcy miejsc, a nie na niecałe 5 tysięcy, jak wynikało z pierwotnej umowy z wykonawcą.
Jak przy tym zaczną grzebać i faktycznie się okaże że było coś nie tak to myślę że wszystkie prace związane ze skończeniem budowy łącznie z rozpisaniem przetargu będą wstrzymane.
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 20:48    [Cytuj]

Czyli nawet jak coś jest nie tak, to je*** I budowac dalej?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Czw Lis 09, 2023 21:35    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
Kilka słów ode mnie i będzie to jedyny mój wpis w tej kwestii.

Nie miałem zamiaru zabierać wczoraj głosu na sesji Rady Miasta, wydaje mi się stanowisko SKS , które popieram, jest jednoznaczne i znajduje się na naszym FB.
Kto oglądał to wie, że w toku dyskusji wywołano jakoby do tablicy „kogoś z kibiców”, padło wprost pytanie „czego oczekujemy w związku z zaistniałą sytuacją”. Podniosłem rękę i powiedziałem że oczekujemy aby w końcu wybudowano stadion.

Wiem , że zabrakło z moich ust wskazania winnych, ale oczywiste jest ze winni są obecnie rządzący.
Jeżeli kogoś brak tego uraził to biję się w pierś i przepraszam.

To nie takie proste mówić coś na sesji, zapraszam każdego chętnego i mądrego w intenecie aby to zrobił przed kamerami.

To co powiedziane zostało wczoraj w żaden sposób nie było obroną obecnej władzy, niektórzy tak sobie to po prostu błędnie zinterpretowali.

Jak ktoś ma mi do zarzucenia to zapraszam na rozmowę, łatwo znaleźć do mnie kontakt

PS. Tak startowałem do Rady Miasta (na całe szczęście się nie dostałem)
Nie, nie mam obecnie żadnych powiązań z Ratuszem
Tak, znam wielu Radnych, z wszystkich właściwie ugrupowań, stąd pewnie powitanie z kilkoma z nich




Bezradny z Chłopaków do wzięcia, kolejny alkoholik, inny kłótnik - cała reszta bandy powinna mieć zakaz wstępu nie na stadion, tylko do miasta :)
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sob Lis 11, 2023 20:32    [Cytuj]

Po pierwsze czemu nikt niepyta nikt nie egzekwuje zapisu przetargu że prace miały być etapowane a drużyna miała grać pomimo budowy tu Handzlowi nos wyrasta reszta sami widzimy jesteśmy tak samo bezradni jak te patałachy . Kto co i za ile pewnie kiedyś wyjdzie. Chcemy stadionu Hej Kurwy Chcemy Stadionu
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Sob Lis 11, 2023 21:26    [Cytuj]

radek napisał/a:
Po pierwsze czemu nikt niepyta nikt nie egzekwuje zapisu przetargu że prace miały być etapowane


Nie po to uwalano przetarg aby Kos wygrał, aby ktoś z ratusza teraz miał dopytywać o takie rzeczy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Wto Lis 14, 2023 19:11    [Cytuj]

https://rdn.pl/217420/artur-bochenek-o-stadionie-w-nowym-saczu-powinien-byc-dokonczony-w-2024-roku/
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Wto Lis 14, 2023 19:20    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
https://rdn.pl/217420/artur-bochenek-o-stadionie-w-nowym-saczu-powinien-byc-dokonczony-w-2024-roku/


Za takie zapewnienia podziękujemy i to serdecznie.
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Sro Lis 15, 2023 21:42    [Cytuj]

Gwiżdż wyjaśnia Handzla:
https://www.ntvsadecka.pl...MaA9wIw-bLcdOsM
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 16, 2023 11:07    [Cytuj]

wiatr napisał/a:
Gwiżdż wyjaśnia Handzla:
https://www.ntvsadecka.pl...MaA9wIw-bLcdOsM

o ile pamietam to świszczący Jurek też niezbyt był za stadionem na 8 k
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Lis 16, 2023 12:09    [Cytuj]

Jurkowi to ja dobrze życzę, dużo zdrowia i niech sobie odpoczywa na emeryturze a od Sandecji i Miasta trzyma się z daleka
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 16, 2023 12:37    [Cytuj]

Panowie, ciężko was czasem pojąć.
Tu nie chodzi o Jurka, który kandydować nie ma zamiaru, tylko o to, że ciśnie Handzla którego wy rzekomo chcecie cisnąć na wiosnę. To co wam przeszkadza, że Jurek ciśnie go już teraz :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.33 sekundy. Zapytań do SQL: 25