Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka, wybory itp - dyskusja
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 09:02   Polityka, wybory itp - dyskusja

Temat polityczny. Dyskutujemy, sprzeczamy się, kłócimy się....
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
Ostatnio zmieniony przez internacionale Sob Lis 13, 2010 16:54, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 09:12   

Dla mnie też temat niepotrzebny. Powinien być jeden jak ten, dobrze widoczny, podwieszony i zamknięty, z poparciem dla Nowaka.

Który został Honorowym Członkiem Stowarzyszenia Kibiców. I powinien, czy już jest bo nie wiem, zostać oficjalnie poparty przez to Stowarzyszenie w nadchodzących wyborach, a co także ważne jego "ludzie", jak np Rączkowski. Bez większości, nie można będzie wiele zrobić.
Powinni być też przez nas popraci wszysycy inni z innych ugrupowań i partii, którzy przyczynili się do sukcesów Sandecji. np Pan Bandura.
To nie jest forum budowniczych mostów, czy internetowych hoobystów, by rozważać inne aspekty życia w naszym mieście. Tak jak Stowarzyszenie, tylko na to powinno zwracać uwagę. Choc moim zdaniem, Nowak nie ma sobie zbyt wiele do zarzucenia w zarządzaniu miastem i poprawianiem jeo infrastruktury.
Niektórzy wiedzą, jak przebiega "współpraca" Nowaka z "rządzacymi" Polską przez ostatnie 3 lata i ile "nóg" mu podstwiono, by tylko wiele rzeczy się nie udało.

Megachem popieraj sobie kogo chcesz i głosuj sobie na koo chcesz, ale nie próbu tutaj realizować swoich partyjnych fantasmagorii.
Lachowicz powiedział;

Cytat:
Po raz kolejny głos zabrał Piotr Lachowicz, który przypomniał, że część mieszkańców - zamiast świateł na Sandecji - wolałaby nowy most na Dunajcu.



W innych miastach, sa i mosty są i stadiony...widocznie u nas "dobra władza" wyszła z założenia, że most na Dunajcu dopiero będzie gdy pan Lachowicz, będzie prezydentem N.Sacza. Nie życzę takiego przeydenta i Świniarsku.

I już wiemy jaki pomysł jest klubu radnych Po na następne lata dla Sandecji;

Cytat:
Dyskusję przerwał Jan Opiło, radny Klubu PO, który stwierdził, że - przyjmując zmiany w uchwale budżetowej - przekazali pierwszą transzę środków w tym roku. Zastanawiał się, jaki ma sens ustalanie teraz dalszych kwot na kolejne lata.


No już nie wspomnę o słowach radneo Sobola, które większośc kibiców Sącza zna, o nich samych.

Jeżeli tak nienawidzisz megachem PiS-u, że nie możesz znieść Nowaka jako prezydenta, to załosuj na x-city /Miłosz Drożdż/, on napewno będzie dla nas kibiców lepszy niż Lachowicz czy inny radny z PO, a zapewne dla miasta też.

Jeszcze coś o "upolitycznieniu", bo ktoś nie rozumie tego słowa.
To jest to o czym pisał Binaconeri kilka razy, nasze życie jest upolitycznione już w duzym stopniu, to politycy dzielą środki finansowe, przyznają dofinansowania, uchwalaja prawo itp.
Więc wszędzie dotyka nas polityka, i pisanie o "nieupolitycznianiu sportu" czy nawet tego forum to banał i bzdura. Gdybyśmy upartyjniali to forum, czylli parli na jedną partię to co inneo. Ale nikt tego nie czyni.
Czyni to np PO z turniejem pod wezwaniem Donalda Tuska, dla dzieci. I mówienie Lachowicza w tym wypadku o upolitycznianiu Sandecji czy sportu przez Nowaka to hipokryzja.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 18:13   

Ja jeszcze nie wiem na kogo będę głosował- ale chodzi mi o fakt, że takie działania mogą skończyć się niekorzystnie w przypadku wygrania Lachowicza.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
SKARHEAD

Dołączył: 04 Sie 2009
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 19:22   

kosiarz napisał/a:
Dla mnie też temat niepotrzebny. Powinien być jeden jak ten, dobrze widoczny, podwieszony i zamknięty, z poparciem dla Nowaka..

i tyle w tym temacie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 17:24   

jesli mam byc szczery, to startujac w takich wyborach trzeba miec niezla fantazje i skonczyc Hogwart :) ale powodzenia :)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 12:49   

krzysiek186 napisał/a:
Będę zabiegał o jak najszybsze powstanie szybkiej kolei na linii Nowy Sącz - Kraków. Lepsza komunikacja szansą rozwoju sądecczyzny.


Konkrety prosze - w jaki sposob bedziesz zabiegal ?

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
krzysiek186


Dołączył: 30 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 14:24   

Jak wiadomo pomysł szybkiej linii kolejowej nie jest mój, a czyj jest to dobrze wiemy. Ja jako radny mógłbym głosować nad dotacją i budżetem, ale i tak przedstawił bym swój bardziej liberalny pomysł. Mianowicie poszedłbym za tym przykładem:

http://targitransportowe....olsce-7255.html

Wolałbym by trasa została wynajęta prywatnemu przedsiębiorcy. W ten sposób trasa przynajmniej będzie dobrze utrzymana i nie trzeba będzie prosić o jałmużnę z UE.
Zresztą programy unijne wymagają współpłatności, przez co tylko mnożą zadłużenie, które jest olbrzymie - tak w skali ogólnopolskiej, jak i samorządowej. Szczerze to nie posiadam specjalistycznej wiedzy w jakim stanie technicznym na dzień dzisiejszy są tory.

Pozdrawiam.
[Profil] [PM]
   
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 16:02   

autostrada A4 tez jest pod prywatnym zarzadzaniem ale to nei temat tutaj...

Krzysiek z calym szacunkiem dla Ciebie, ale przejrzyj troche na oczy, bo wg mnie na tej liscie jestes tylko statysta.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 09:32   

kosiarz napisał/a:

Chociaż by coś napisał o tym co zrobił dla miasta, gdzie działa i czy bedzie budował II Irlandię :P w Nowym Sączu....


Pod banerem masz link do strony z programem wyborczym i informacjami o kandydacie.

Cytat:
- dostosowanie stadionu im. Ojca Augustynka do spełnienia wymogów Ekstraklasy S.A w momencie awansu MKS Sandecji,
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 11:04   

W ogóle niepotrzebny dział. Sami wiecie kogo macie wspierać, a jak któryś z kibiców chciałby reklamy to admin może wkleić link do strony kandydata lub krótką notkę. A tak to temat zachęca do "Autoreklamy" i później wychodzą takie dziwne rzeczy.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 14:35   

Masahiko zgadzam się z Tobą, ale też musisz przyznać że właśnie temat się przydał do wyeliminowania właśnie takiego gościa który się podszywa pod to co robiMY.
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 22:19   

OJ JO JOJ SIĘ WAĆPANNA WYSILIŁA SŁOMIANA DIEWUSZKA:-) BARDZO BOLI ŻE SIĘ W PORĘ NIE DOSTRZEGŁO POTENCJAŁU POLITYCZNEGO W KIBICACH ,,TYCH STADIONOWYCH BANDYTACH,, :-DD I SIĘ OBUDZIŁO Z RĘKĄ W NOCNIKU:-) A JUŻ OD CZASU ,,KROLA ,, WIADOMO ŻE SZTUKA JEST SZTUKA I GŁOS WYKSZTAŁCONEGO Z DUŻEGO MIASTA JEST TYLE WART CO GŁOS KIBICA SANDECJI. A ŻE SĄCZ NIE JEST WIELKIM MIASTEM ZA TO OBRODZIŁ KIBICAMI MOJEGO KLUBU :-DDD TO JESTEŚCIE TAM GDZIE SŁOŃCE NIE DOCHODZI:-)). NA KONIEC DODAM ŻE DLATEGO ZWALCZACIE RUCH KIBICOWSKI W CAŁEJ POLSCE BO JEST TO JEDYNY RUCH SPOŁECZNY NA KTÓRYM NIE PANUJECIE I TO WAS PRZERAŻA I JEGO SIĘ BOICIE, DLATEGO NAS TAK TĘPICIE I NISZCZYCIE NA WSZELKIE SPOSOBY. NIE MACIE ŻADNYCH SZANS!!!
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
luizjana
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 12, 2010 23:08   

przepraszam czemu moje posty zostały usunięte ??? czy naruszylem regulamin forum wyrażając swoje zdanie na temat tematów wyborczych poruszanych na szanowanych forach klubowych ?? czy ktokolwiek widzial cos takiego gdzies na jakiejs konkretnej stronce ? panowie nie znizajmy sie do poziomu wieśniaków trzymajmy fason ponad norme !!! Kazdy wie dobrze na kogo ma głosować a nie odstawiajmy szopki
 
 
piknik76

Dołączył: 26 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 23:14   

A co takiego zrobił dla Sandecji popierany Rączkowski? POdobno jutro ma być jakaś polityczna oprawa i to nazwisko ma się POkazać.

Mam nadzieje że nie na taką oprawe wrzuciłem ostatnio do puszki
_________________

[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 23:38   

Cytat:
POdobno,POkazać


A PO-ile kuczaki i jabłka? :) Ci POwcy Gmailu, właśnie tak uważają jak piszesz...niesamowite jest to, że można ich krytykować.
Przecież oni tylko nam podatki i akcyzy podnoszą, to nic strasznego...

Dodam, że w każdej partii są porządni ludzie, jak chociażby Pani Polak z PO.
Życzę sukcesu.
Są też tacy "kibice" co się logują przed wyborami, i wprowadzają zamęt.
Piknik nie pytaj co Pan Rączkowski zrobił dla Sandecji, zapytaj siebie co Ty zrobiłeś :).

Cytat:
Mam nadzieje że nie na taką oprawe wrzuciłem ostatnio do puszki


To mnie najbardziej wkurza....dałeś dobrowolnie? To się nie napinaj.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka, wybory itp - dyskusja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25