Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka, wybory itp - dyskusja
Autor Wiadomość
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:05   

DNL- JEST TAK SAMO A NAWET LEPIEJ BO Z ,, ROZMAWIAŁA O NIM WCZORAJ,, POSZŁO Z ,,35 NA 94 MIEJSCE 3 LIGOWEGO POLSKIEGO HOKEJA,,ALE TY I TAK WIESZ LEPIEJ :-):-D:-D
ZNASZ MNIE LATA I WIESZ DOSKONALE JA SIĘ DO MNIE ZWRACAĆ CHYBA ŻE PRZESTAŁEŚ MNIE POZNAWAĆ NA ULICY :-D:-)
A PANI JAKUBIAK PRZY PANI MUSZE TO GENIUSZ I OMNIBUS SPORTU :-)
JA OD MINISTRA RZĄDU POLSKIEGO WYMAGAM KOMPETENCJI I KIERUNKOWEGO WYKSZTAŁCENIA ORAZ PODSTAWOWEJ ZNAJOMOŚCI TEMATU ORAZ UCZCIWOŚCI I PARU INNYCH ZALET
POWIEM KRÓTKO TO NIE CHODZI O TO ŻE ONA SIĘ NIE ORIENTUJE ILE LIG HOKEJA JEST W POLSCE ALE O TO ŻE KŁAMAŁA W ŻYWE OCZY KONRADOWI PIASECKIEMU Z RMF POSŁUCHAJ KONTRWYWIADU JEŚLI TEGO NIE KUMASZ TO ZACZNĘ WĄTPIĆ W TWÓJ ROZUM I INTELIGENCJĘ
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:23   

Nie nie, ona wczoraj rozmawiała generalnie o hokeju, a nie o trzecioligowym hokeju ;)
Szczerze mówiąc nie chce mi się wchodzić tu w jakieś głębsze dyskusje, bo wiem że Ty tak czy siak będziesz mocno obstawał przy swoim i nie cofniesz się nawet o krok.
Ja fanem Muchy i PO nie jestem, staram się obiektywnie na to patrzeć. Ty zaś masz w sobie pisowskie zacietrzewienie ; )

wborzecki@gmail.com napisał/a:

ZNASZ MNIE LATA I WIESZ DOSKONALE JA SIĘ DO MNIE ZWRACAĆ CHYBA ŻE PRZESTAŁEŚ MNIE POZNAWAĆ NA ULICY :-D:-)


Czuję się zaszczycony, ale jednak mnie z kimś mylisz ; )
Oczywiście ja wiem kim Ty jesteś, ale nie znamy się. Mogłem tego nie dementować to by mi kilka punktów kumatości dodało :/
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:35   

AJJTAM AJ PAMIĘTAJ!!! TO JA WYMYŚLIŁEM WYMYŚLANIE :-D:-D SĄ ŚWIADKOWIE A JA CIĘ ZNAM Z NIKIM MNIE POMYLIŁEM A PUNKTÓW ZA KUMATOŚCI NIE PRZYZNAJE JESTEM PRYNCYPIALNY :-)
I WIEDZ JESZCZE JEDNO ŻE NA DZIŚ MAM LEPSZE WYKSZTAŁCENIE W DZIEDZINIE SPORTU OD OSTATNICH 5 MINISTRÓW TEGO RESORTU:-)
DLATEGO OD JAKIEGOŚ CZASU :-D:-D SPISKUJE NAD PRZEJĘCIEM WŁADZY NAD ŚWIATEM
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 21:43   

TAK DO PRZECZYTANIA W PRZERWIE MECZU http://wpolityce.pl/dzien...zyna-trzeszczec
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 22:16   

Tu masz III ligę hokeja :) z wizją i dźwiękiem http://www.youtube.com/watch?v=HvAs1pS53nM
Tylko nie podganiaj :D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 23:01   

BOSKI ,, PROSZĘ MI WIERZYĆ,, :-)
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:41   

Patrzajcie ludziska ile to można w naszym kraju ,,ZAROBIĆ,, http://wpolityce.pl/artyk...afalem-kaplerem
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 11:15   

a to nasza mądra ludność nie wie że każda dymisja ciągnie za sobą kolejne wydane pieniądze? :) to jeszcze ch** tym bo manager (każdy nie tylko w NCSie) dostanie odprawę. Tak jest wszędzie z kontraktami managerskimi na całym świecie. Dlatego w żadnej normalnej firmie się nie zwalnia managerów przed końcem kontraktów, ale w państwie paru dziennikarzy zrobi show i premier zwalnia, płaci państwo jeszcze więcej niż zapłacić miało;) ale grunt że prezes sie zdymisjonował ;) W sumie on ma wyjebane dostanie normalną pracę w normalnej firmie i nie będzie się użerał ze stadem ludzi mówiących o rzeczach o których nie mają pohjęcia :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
INDOR
WHAT'S UP

Dołączył: 16 Paź 2004
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 14:07   

A co za problem było wywalić go dyscyplinarnie i po sprawie.Nie dotrzymałeś warunków kontraktu, to kasa Ci się nie należy.Prosto i szybko.
[Profil] [PM]
   
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 14:53   

O Boże...
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 23:21   

najpierw trzeba komuś udowodnić że nie dotrzymał warunków umowy, i jeśli by tak było to taki pan Ziobro nie omieszkał by złożyć doniesienia do prokuratury że coś jest nie tak :) tylko widocznie nie było się do czego przyczepić :D kontrakty managerskie to trochę wyższa szkoła jazdy niż umowa o pracę. Chociaż MIK mogli nasłać, cokolwiek... ale nie lepiej zrobić aferę medialną i dać gościowi odprawę ;) tępacy się będą cieszyć że kogoś wyjebali :D

Inna sprawa że przy tak dużej budowie nie da się wszystkiego odpalić od razu, dlatego UEFA wymaga 2 meczów przed euro, właśnie po to żeby wyeliminować wszystkie braki... Pokażcie mi jedną normalną firmę, w której wywala się głównego kierownika działu, budowanego przez 2 lata, na kilka dni/tygodni przed uruchomieniem działu/ linii produkcyjnej etc. Tylko debil albo polityk może tak postąpić pod presją jeszcze głupszych ludzi i mediów :/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 22:13   

http://www.youtube.com/watch?v=8hOcUUTiVbA
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 16:56   

Żeby nie było że się całkiem nie interesuję polityką;

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
[Profil] [PM]
 
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 10:10   

Proszę o wysyłanie e-maili z tymi propozycjami na strony rządowe! Może wreszcie zaczną ratować kraj? Kosztuje Cię to tylko kilka minut, a efekt może być na całe życie!

My, Naród Polski apelujemy do Rady Ministrów RP o niezwłoczne podjęcie reform mających na celu walkę z bezrobociem i spadkiem wskaźnika wzrostu gospodarczego.

Nasze propozycje to:
1. Obniżenie kosztów zatrudnienia, takich jak sk
ładki rentowe, emerytalne i in.
2. Ułatwienie założenia firmy (dziś formalności trwają ponad miesiąc) i zwolnienie nowo powstałej firmy z wszelkich podatków na okres 3 miesięcy (ułatwi to przedsiębiorcy działalność na starcie).
3. Uwolnienie środków z Funduszu Pracy na walkę z bezrobociem poprzez zagwarantowanie absolwentom zasadniczych szkół zawodowych, techników i uczelni wyższych płatnych stażów w zakładach pracy.
4. Obniżenie podatków płaconych przez przedsiębiorców.
5. Reforma szkolnictwa zawodowego (ZSZ i technika współpracują z zakładami pracy i kształcą kadry dla tych zakładów).
6. Natychmiastowe wprowadzenie polityki prorodzinnej (zasiłki dla najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin, obniżenie cen przedszkoli. Poprawienie dostępności żłobków).

Po przeprowadzeniu tych reform spodziewamy się takich efektów, jak:
I Spadek bezrobocia (dzięki ułatwieniom w zakładaniu firmy powstaną nowe miejsca pracy. Pracodawców stać będzie na zatrudnienie nowych osób - w wyniku zmniejszenia kosztów zatrudnienia).
II Zwiększenia konkurencyjności polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.
III Wzrost przychodów do budżetu państwa (mimo obniżenia podatków czy składek, nowo powstałe firmy oraz liczni pracownicy zrekompensują koszty poniesionych reform i to z nadwyżką).
IV Odbudowa szkolnictwa zawodowego, likwidowanego po 1989 roku. Wykształcone zostaną kadry gotowe do pracy w firmach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (dziś brakuje wielu specjalistów).
V Ludzie pracujący za granicą będą mieli większą możliwość powrotu do kraju, gdyż łatwiej znajdą tu pracę i dostaną za nią przyzwoite wynagrodzenie (przewidujemy płacę minimalną w wysokości 1600zł netto).
VI Wzrost ilości urodzeń. Dziś rodzi się zbyt mało dzieci, żebyśmy mogli mówić o naturalnej zastępowalności pokoleń.

Gdzie wysyłamy:
Ministerstwo Finansów - kancelaria@mofnet.gov.pl
Ministerstwo Pracy - info@mpips.gov.pl
Ministerstwo Gospodarki - mg@mg.gov.pl
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 10:48   

To nie są reformy :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka, wybory itp - dyskusja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 25