Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Żegnamy ekstraklasę...
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 07:50   Żegnamy ekstraklasę...

To nie tak miało wyglądać...owszem matematycznie możemy się utrzymać, ale realnie patrząc nie ma co łudzić się...proponuję pisać tu o swoich wspomnieniach z tego jedynego i pewnie ostatniego w tym stuleciu pobytu Sandecji w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce! Żal jest ogromny, że tak wiele osób niestety przyczyniło się do tego stanu rzeczy i skompromitowało klub oraz miasto...zamiast mega promocji staliśmy się pośmiewiskiem na cały kraj! Trzy mecze domowe zostały! Bierzmy rodziny, dzieci, znajomych, aby uczestniczyć w czymś czego nasi mieszkańcy miasta i regionu nie doświadczą przez najbliższe kilkadziesiąt lat!!!
Wszyscy na Arkę godnie pożegnać ESA!!!

PS. Mnie najbardziej zapadł w pamięci pierwszy w ESA wyjazd na Lecha, gdzie na sektorze było nas około 300 osób...od dzieci po starszych bardzo dawno nie widzianych osób na Sandecji...serce wtedy rosło i duma rozpierała, że jesteśmy TAM i reprezentujemy godnie KLUB i Miasto Nowy Sącz!!! Tych wspomnień na szczęście nikt Nam nie zabierze i nie zniszczy!:)
[Profil] [PM]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 08:41   

Momenty, które mi spadły w pamięci:
-ciężki terminarz na początku sezonu i gra z pucharowiczami(Lech, Jaga, Arka, Legia, Lechia...),
-nasze dwa bezbramkowe remisy na początku(Lech i Arka),
-premierowa wygrana w Białymstoku oraz piękne gole Dudzica w Gdańsku,
-bardzo bolesny kibicowsko mecz w Warszawie,
- afera z Adu i Rogowskim,
- derby Niecieczy,
- kapitalna forma Gliwy i nasze problemy z ofensywą,
- odejście Mroczkowskiego,
I tu w zasadzie kończą się moje wspomnienia, bo później byliśmy bezbarwną, nic nie wynoszącą w historię ekstraklasy drużyną. Tak na świeżo to może zapamiętam jeszcze aferę biletową.

Żal to wszystko pisać, ale rzeczywistość jest bardzo brutalna. Mieliśmy super drużynę, zbudowaną z walczaków. Stworzył to ekspert.
Teraz nie mamy nic. Nowak wygrał. Tak, my - kibice Sandecji jesteśmy frajerami.

Patrząc na tabele 1 ligi boję się, że może się to wszystko skończyć tragicznie. Łęczna i Ruch są na dnie. Bełchatów, Widzew i ŁKS też są daleko. Tylko Cracovia, Górnik i Zagłębie potrafiły w ostatnich latach szybko się pozbierać po spadku.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:11   

Moje wspomnienia z EX kłamstwa i ściema Nowaka ,mega nie kompetencją Prezesa o zarządu Sandecji Amen
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:30   

Choć też już mało wierze w utrzymanie to przypomnę wszystkim iż gramy jeszcze bezpośredni mecz z Piastem Gliwice i Niecieczą wiec wszystko możliwe.. będzie ciężko jednak można się utrzymać
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:33   

Masahiko napisał/a:
Pozostało jeszcze 6 spotkań, kibice za pięć groszy...

te 6 kolejek to już prawie czysta matematyka. Osobiscie twierdze ze zdobędziemy jeszcze 6 pkt. na Cracovii i Arce a reszta może się uda.
to nie sa kibice za 5 gr. tylko realiści.
A co do wspomnień, to nie mam ich zbyt wiele, bo byłem tylko na dwóch meczach
ale fajnie było w Poznaniu i na Wiśle.
i cieszenie się jak głupi na plaży w Chorwacji gdy nasi wdupili Jagiellonii
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:36   

Ja ten sezon zapamietam jako idealną instrukcję tego jak największy sukces w historii zniweczyc i zrobić z siebie posmiewisko. Zapamietam w pierwszym rzędzie gigantyczna niekompetencje zarządzających klubem, kompromitację prezydenta, klamstwa tej calej ratuszowej bandy zwiazane z budową stadionu, wycofywanie się rakiem z planów budowy tego co pierwotnie zapowiedziano. Dodatkowo sezon ten utwierdził mnie w przekonaniu ze zarządzający Sandecja i miastem są mentalnie na poziomie Danka i jego "małego klubu z małego miasteczka". Słowem, z tymi ludźmi w zarządzie i Ratuszu to nie mogło się udać. Pozytywów na dłuższą metę nie widzę żadnych. Kilka dobrych meczów i 4 zwycięstwa nie zmienia faktu ze dla całej Polski staliśmy się modelowym przykładem niekompetencji i braku przygotowania. Przez lata każdy kolejny klub borykajacy się z podobnymi problemami będzie otrzymywał łatkę "drugiej Sandecji". Był Sokół Pniewy, Odra Wodzisław, teraz jest Sandecja Nowy Sącz. W ciągu roku od dumy do wstydu i kompromitacji. To jest bilans naszych realnych zysków z ostatnich 12 miesięcy. Brawo Panowie z Ratusza. Zrobiliscie to w swoim stylu, po sądecki, minimalisycznie, zgodnie z zasadą "jakoś to będzie". Dziękujemy!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:48   

Kilinskiego 47 lepiej się tego nie dało ująć...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:59   

A co tu jest do pamietania, caly sezon stal pod znakiem afer i nic wiecej. Kto nie byl wczesniej na meczu Ekstrakalsy to mial okazje byc i tyle.

Poza pierwszym meczem z Lechem, ktory sam ogladalem jak zahipnotyzowany nie zapamietam nic po tym sezonie, bo nie chce pamietac: o aferach, obietnicach, klamstwach, wzajemnych oskarzeniach, momentach kompromitacji i szyderze z klubu a nawet k.. donosach!!! Po ch... cos takiego pamietac? Nie doroslismy do Ekstraklasy i tyle - i nie mowie tu absolutnie o kibicach, mowie oczywiscie o tych lysych pajacach z ratusza, tym figurancie prezesie co ch... wie skad sie wzial, i tym dyrektorze ch... wie od czego, co rachunki za hotel piłkarzom wystawial. To ta banda nieudacznikow doprowadzila do takiego stanu rzeczy, to oni odpowiadaja za funkcjonowanie klubu i jego organizacje. TO PRZEZ NICH SPADNIEMY Z TEJ LIGI!!! Zostal jeszcze miesiac i koniec sezonu, koniec Ekstraklasy w Nowym Sączu, sorry, W NIECIECZY! i powrot do 1(?) Ligi a co bedzie dalej? Moze nowy stadion, moze nowy inwestor, moze w koncu ruszy lawina inwestycji...

Na dzien dzisiejszy kazdy kto realnie na to wszystko patrzy powie ze spadamy, nie ma co sie łudzić i głosić tych hasełek że "kibice powinni do końca wierzyć, wspierać" bla, bla, bla...Oczywicie mozna jezdzic dalej na mecze ktore zostaly nikt nikomu nie broni dopingowac Sandecji w tych ostatnich kolejkach ale niestety degradacja wydaje sie byc nieunikniona.

PS. Dzieki za wyczyszczenie tematu.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
Ostatnio zmieniony przez Maerqin Pon Kwi 16, 2018 13:29, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 11:50   

Najlepiej by się stało żeby nie dostali licencji na grę w 1i2 lidze, może wtedy się oczy otworzą co nie którym
Na chwilę obecną to parę klubów w naszej A-klasie jest lepiej zarządzanych

Z tego co mi wiadomo to nie mają już kasy na płacenie za wynajem stadionu, dlatego 100 % spadek.
Przykre ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Hazarr
Helt bra

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:08   

a ja zapamiętam ile meczy klub rozegrał w Nowym Sączu za czasów Ekstraklasy. Brawo Urząd Miasta Nowego Sącza za tak przeprowadzone procedury przetargowe
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:16   

Serio mylisz ze jakbysmy grali w 3 czy 4 lidze oczy by się im otworzyly? Oni to w dupie maja w ktorej lidze bedzie Sandecja. Byle by tylko krecic lody pod stołem. Taka prawda. Nie zrobili dla tego klubu nic tylko go zniszczyli w momencie gdzie wydawało sie ze przyszlosc rysuje się bardzo fajnie.
[Profil] [PM]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:23   

bo2904 napisał/a:
Najlepiej by się stało żeby nie dostali licencji na grę w 1i2 lidze, może wtedy się oczy otworzą co nie którym
Na chwilę obecną to parę klubów w naszej A-klasie jest lepiej zarządzanych

Z tego co mi wiadomo to nie mają już kasy na płacenie za wynajem stadionu, dlatego 100 % spadek.
Przykre ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczy to się muszą nam otworzyć! Nie chce wskazywać palcami, ale wieku forumowiczów pisało, że jak głosować to jedynie na Nowaka.
Nowak zrobił nas swoje dziwki - wykorzystał i zostawił. Nie chcę się mieszać w politykę, bo mnie ona nie interesuje, ale żadnego pisu w Sączu!
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:45   

mnie ciekawi który z kopaczy zostanie po spadku jak większość ma kontrakty do końca sezonu
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:45   

Zmiana na stołkach w ratuszu nic nie da musicie to zrozumieć albo klub zostanie oddany w prywatne ręce i ktoś kto inwestuje swoje pieniądze będzie wydawał je rozsądnie albo nadal będzie polityczna pralnia pieniędzy w Sandecji i tyle w temacie .

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest odciąć klub od miasta może przez pierwsze 2-3 lata będziemy się tułać po niższych ligach ale jakoś trzeba zacząć . Presja na miasto by sprzedało klub ludzie w mieście to poprą każdy taką petycje podpisze bo nie widzi się mu dawać z swoich podatków na klub macie 100 % poparcie w tej kwestii u mieszkańców NS nic tylko zadziałać w tym kierunku.

Wykorzystać świeży fakt kompromitacji miasta i klubu zrobić krok na przód wyprzedzić ich działania wybielające i wymusić sprzedaży klubu lub tylu akcji by ten kto przejmie Sandecje miał kontrolę nad klubem i własnymi pieniędzmi tak by miasto miało nic do gadania ale mogło kontrolować czy nie ma machlojek .

I pasuje się godnie pożegnać z Ex wszyscy na ostatni mecz do Gdańska bez wymówek odkładać kasę i brać urlopy jak trzeba i bawimy się tak jak byśmy wygrali Mistrza Polski tylko to nam zostaje dla dobrego samopoczucia . Mamy miesiąc na przygotowanie specjala nie dalibyśmy rady czy będą to za wysokie koszta ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:02   

nuncjusz miasto ma 100% udziałów w spółce więc to od tych ludzi zależy czy im się chce znaleźć inwestora i cokolwiek robić dla Sandecji czy lepiej ściemniać i w chuja robić kibiców zapowiadając lawinę inwestycji która nigdy nie ruszy. Tylko nowe rozdanie sprawi że coś się zmieni . Spadek do niższej ligi nic nie pomorze a nawet będzie na rękę co niektórym bo nie trzeba będzie nic robić swoje się "ugra" i będzie tak jak dawniej...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Żegnamy ekstraklasę...
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24