Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Sandecja Nowy Sącz
Czwartek, 23 Styczeń, 2014

Porażka w sparingu z Podbeskidziem

Sandecja Nowy SączW pierwszym w tym roku sparingowym meczu kontrolnym nasi piłkarze przegrali z ekstraklasowym Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:0 (1:0).

Mecz rozegrano w Bielsku-Białej. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0 po strzale Damiana Chmiela w 44', po przerwie gole dołożyli jeszcze Dariusz Pietrasiak w 69' i Marek Sokołowski w 76'.

W składzie Sandecji pojawiło się kilku młodzieżowców oraz zawodników testowanych.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
(I połowa) Armantas Vitkauskas - Konrad Kareta, Mravec, Błażej Telichowski (20 Bartłomiej Konieczny), Frank Adu Kwame - Damian Chmiel, Maciej Iwański, Dariusz Łatka, Anton Sloboda, Ďurica - Arsenij Buinickij.
(II połowa) Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Przemysław Pietruszka - Marek Sokołowski, Mateusz Kupczak, Adam Deja, Sebastian Bartlewski, Mateusz Stąporski - Charles Nwaogu (81 Krzysztof Chrapek).

Sandecja Nowy Sącz:
(I połowa) Marcin Cabaj - Wojciech Kalisz, Maciej Wichtowski, Kamil Słaby, Adam Mójta - Maciej Bębenek, Marcin Byszewski, Tomasz Margol, Filip Piszczek, Sebastian Brocki - Fabian Fałowski.
(II połowa) Marek Kozioł - Marcin Makuch, Peter Petrán, Wojciech Janur, Richard Kačala - Łukasz Grzeszczyk, Przemysław Szarek, Sebastian Szczepański, Adrian Frańczak, Maciej Kononowicz - Maciej Górski.

Żółte kartki: Nwaogu, Sokołowski.

W Podbeskidziu sprawdzani byli dwaj słowaccy pomocnicy - 32-letni Martin Ďurica (ostatnio nigdzie nie grał, wcześniej FK Senica) i 26-letni Michal Mravec (MŠK Žilina).

W zespole Sandecji zagrali m.in. nowi testowani 20-letni pomocnik Marcin Byszewski (Radomiak), 22-letni pomocnik Wojciech Janur (Kotwica Kołobrzeg), 18-letni napastnik Filip Piszczek (Lubań Maniowy) i 22-letni słowacki pomocnik Richard Kačala (1.FC Tatran Prešov).