Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Sandecja Nowy Sącz
Niedziela, 08 Czerwiec, 2014

GKS Bełchatów - Sandecja 4:0 (2:0)

Sandecja Nowy SączW ostatnim meczu sezonu 2013/2014 Sandecja wysoko przegrała w Bełchatowie z ekstraklasowym już GKS 4:0.

Bramki:
1:0 Paweł Baranowski 15'
2:0 Michał Mak 28'
3:0 Michał Mak 52'
4:0 Daniils Turkovs 67'

Składy:
Bełchatów: 1. Arkadiusz Malarz - 17. Adrian Basta, 5. Paweł Baranowski, 94. Marcin Flis, 21. Alexis Norambuena - 16. Mateusz Mak, 3. Grzegorz Baran, 20. Patryk Rachwał (73', 6. Szymon Sawala), 19. Kamil Poźniak, 9. Michał Mak (81', 8. Andreja Prokić) - 45. Bartłomiej Bartosiak (60', 7. Daniils Turkovs).

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 32. Wojciech Kalisz, 22. Mateusz Bartków, 24. Kamil Słaby, 33. Adrian Frańczak - 8. Łukasz Grzeszczyk, 6. Tomasz Margol (68', 23. Szymon Kuźma), 11. Matej Náther, 15. Sebastian Szczepański (83', 9. Fabian Fałowski), 20. Adrian Danek (46', 4. Przemysław Szarek) - 19. Mouhamadou Traoré.

Skomentuj na Facebook Na Facebook
Mecz dla obu zespołów był o przysłowiową pietruszkę,. GKS zapewnił sobie awans do ekstraklasy w przedostatniej kolejce, tak jak Sandecja utrzymanie.

Zespół GKS od początku atakował chcąc efektownie zakończyć sezon, choć to Sandecja była bliższa zdobycia gola, ale piłka strzale Margola przeleciała nad poprzeczką. Po kwadransie gry prowadzili gospodarze. Pięknym strzałem w okienko bramki Cabaja popisał się Baranowski i było 1-0 dla GKS. Ta sytuacja spowodowała, że gospodarze wypracowali przewagę wciąż atakując gości. Piłkarze Sandecji czekali na okazję do kontry i ta się nadarzyła, ale znakomitej okazji do wyrównania nie wykorzystał Szczepański. W 28 minucie Michał Mak wykorzystał podanie od Basty i było 2-0 dla gospodarzy. Po tym golu spotkanie nie było już ciekawe. Dopiero po przerwie GKS ruszył do szybszych ataków. To przyniosło efekt w postaci dwóch kolejnych goli.

źródło: własne / sadeczanin.info