Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 10:52    [Cytuj]

Biało szaro czarny jak już 😎 jak dla mnie to powinien być tylko biało czarny kolor krzesełek
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 10:59    [Cytuj]

A jak dla mnie bez krzesełek nawet niech będzie byle go oddali w końcu
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 11:49    [Cytuj]

Mnie ciekawi co tym razem Bochenek wymyśli jak elewacji do końca maja nie skończą , bo przecież nic się tam nie dzieje , ciekawe czy to też będzie wina Mularczyka
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
blanco

Dołączył: 27 Lis 2023
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 12:19    [Cytuj]

Timador napisał/a:
Biało szaro czarny jak już 😎 jak dla mnie to powinien być tylko biało czarny kolor krzesełek


Z oboma stwierdzeniami się oczywiście zgadzam ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 15:31    [Cytuj]

Dodać trzeba że w projekcie krzesełka były tylko czarno-białe. A na jednej z trybun czarne krzesełka miały stworzyć napis "Sandecja". Wykonawca jak i nadzór nad inwestycją projekt traktowali dosyć luźno ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 21:07    [Cytuj]

To jest kpina. Stadion za tyle kasy i krzesełka które nie układają się w napis "SANDECJSA" a na dodatek ten szary kolor który szpeci to wszystko.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 21:53    [Cytuj]

o krzesełkach było dokładnie rok temu. Strona 554, mój post z 14 maj 2023r i obciążałem tym faktem radnego który miał "czuwać" nad Sandecją.

Pisanie teraz o kolorze krzesełek to trochę bez sensu jak i rozdrapywanie ran sprzed ponad roku. Ja tu jestem nikim, ale pozostawcie już kolor krzesełek w spokoju, każdy wie kto tego nie dopilnował. a nie zmienimy już tego. Martwmy się dokończeniem budowy i oddaniem stadionu do użytku.

Nie zmienimy też raczej pojemności z 8000 do 5000 więc ten temat też nie powinien być przewodnim tematem forum.

Martwiłbym się raczej tym, że mimo obiecanych akcji przed wyborczych nic się nie zadziało. Ze Pan P., że Pan Z. otrzymali tyle głosów, a może to i dobrze bo będzie na kogo zwalać winę dalej.

Martwmy się tym, żeby stadion ukończono w 100% i martwmy się tym kto być może będzie sterem, żeglarzem i okrętem naszego klubu. To są sprawy na które możemy mieć jeszcze jakikolwiek wpływ.
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 23, 2024 22:44    [Cytuj]

Nie ma się czym martwić. Przecież tam nikogo nie ma. Tylko ochroniarz no i pan od murawy.
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Maj 24, 2024 00:24    [Cytuj]

No i się nikt nie pojawi do czasu rozstrzygnięcia przetargu - stadion nie będzie wyglądał tak jak na ostatnich renderach pokazanych nam wszystkich - nowy wykonawca musi przedstawić swoje wizualizacje więc lekko się coś zmieni - kto wie może krzesełka zmienią swoje miejsce :)
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Maj 24, 2024 20:33    [Cytuj]

Ale "zaskoczenie" ... termin składania ofert głównego przetargu na dokończenie stadionu przesunięty na 11.06. https://twojsacz.pl/o-dwa-tygodnie-wydluzono-termin-skladania-ofert-na-dokonczenie-budowy-stadionu/
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Sob Maj 25, 2024 08:17    [Cytuj]

Jeśli coś się zmieni ma stadionie to na tańsze rozwiązanie. Nie rozumiem jak po tym wszystkim co się dzieje można mieć choćby cień złudzeń że w sprawie stadionu będziemy mieli jakąkolwiek dobra informacje, poza tym, że kiedyś tam zostanie zakończony
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Maj 27, 2024 14:15    [Cytuj]

Spółka NIK, prowadząca budowę stadionu miejskiego #NowySącz z wolnej ręki udzieliła zamówienia firmie wykańczającej elewację budynku klubowego na prace dodatkowe na wykonanie aluminiowych elementów dekoracyjnych. Wartość zamówienia wynosi 393 600 zł - dokładnie 50% pierwszego zmówienia, które opiewało na 787 200 zł brutto. Umowa, o której wcześniej spółka NIK nie informowała, została zawarta 24 kwietnia, z okresem wykonania 63 dni. Zagadka, dlaczego prace przy elewacji nie skończyły się w terminie, wydaje się być rozwiązana // źródło: Twój Sącz
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Maj 29, 2024 13:48    [Cytuj]

https://rdn.pl/257083/stadion-w-nowym-saczu-czyli-niekonczaca-sie-opowiesc-przetarg-przedluzony/
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
monti

Dołączył: 07 Lis 2010
Wysłany: Nie Cze 02, 2024 18:46    [Cytuj]

Mam takie pytanie czy obecnie cokolwiek się dzieje na budowie stadionu czy totalny zastój do czasu rozstrzygnięcia przetargu
_________________
KIBICE SUKCESU -NIE DZIĘKUJE
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Cze 02, 2024 18:53    [Cytuj]

Nic się nie dzieje już chyba drugi miesiąc....
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 25